Newsy

Kwietniowe premiery na największych platformach streamingowych. Jakie produkcje warto nadrobić w czasie świątecznego weekendu?

Kwietniowe premiery na największych platformach streamingowych. Jakie produkcje warto nadrobić w czasie świątecznego weekendu?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Za moment zaczynają się Święta Wielkanocne, a to idealny czas na nadrobienie zaległości i obejrzenie nowości. Sprawdź co ciekawego pojawi się na Netflixie czy HBO?

“Steve Jobs”

Historia życia założyciela jednego z największych koncernów elektronicznych na świecie Apple. W roli tytułowej nominowany do Oscara Michael Fassbender . Produkcja zdobyła dwa Złote Globy, nagrodę BAFTA oraz Satelitę. Film można obejrzeć od dzisiaj na Netfliksie.

“Wonder Woman 1984”

Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ubiegłego roku. Ze względu na rozwijającą się pandemię koronawirusa oficjalną premierę superprodukcji przesuwano kilkukrotnie. Ostatecznie kolejna część losów Wonder Woman trafia na platformy streamingowe. Film można obejrzeć od 1 kwietnia na HBO GO.

“Dzień, w którym zamarł sport”

Oryginalny projekt platformy HBO na mały ekran trafi 1 kwietnia. Dokument opowiada o czasie stagnacji w świecie sportu, który został zatrzymany z powodu pandemii koronawirusa. Relacja prowadzona jest od marca 2020 roku, czyli momentu lockdownu w Stanach Zjednoczonych i całej Europie. Istotnym wątkiem produkcji jest także intensywnie działający ruch Black Lives Matter.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*